تبلیغات
دنیای من - مجله سرگرمی شماره 27
دنیای من
خدایا ... هرگز نگویمت دستم بگیر ، عمریست گرفته ای رهایم نکن !!!...


هشدارهای مهمی که نباید به سادگی از آن گذشت!
لطفاً به نکات مندرج  توجه کنید و به دیگران هم اطلاع دهید


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

ایمیل های مشکوک با عنوان [ No Subject ] را باز نکنید
 

اخیرا" مشاهده شده که نامه های الکترونیکی با عنوان [ No Subject ] از طرف آدرس هایی که صاحبان آنها شناخته شده است برای افراد گوناگون ارسال می شود و در اینگونه ایمیل ها فقط یک لینک از یک وب سایت درج شده است. موضوع جالب توجه اینکه وقتی با فرستنده آن ایمیل تماس گرفته می شود فرستنده این گونه ایمیل ها با تعجب اظهار می دارند که این ایمیل ها از طرف ایشان ارسال نگردیده است!

با توجه به اینکه منشاء این گونه ایمیل ها ناشناخته است، به همه کاربران اینترنت توصیه می شود که از کلیک بر روی لینک هایی که در این ایمیل ها وجود دارد بطورکلی خودداری کنند چون ممکن است صفحات وب مذکور، منبع ویروس و تروجان بوده و با اجرای برنامه ایی کامپیوتر کاربر را آلوده نمایند. ضمنا یادآور می شود که گروه 
پرشین استار از ابتدای تشکیل خود تاکنون هیچ ایمیلی که فقط شامل لینک بوده باشد را برای اعضای خود ارسال نکرده است. نمونه دیگر این گونه ایمیلها از طرف سایتی خارجی ارسال می شود که در آن تبلیغ دوست یابی می کند و با کمال تعجب با عضو شدن شما در آن سایت، بدون اطلاع شما ایمیل هایی را از طرف شما، به صورت دعوت نامه برای تمام دوستان شما ارسال می کند و جالب اینکه این سایت خود منبع تروجان است.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

فرصت را غنیمت شمرده مجددا" خاطر نشان می کند که بسیاری از تبلیغات کاذب نظیر اینکه ایمیل شما برنده شده است، یا این ایمیل شانس است و اگر آن را فوروارد نکنید باعث بدبختی شما می شود، یا فلان فردی در فلان کشور وارٍث میلیونها دلار پول شده و از شما کمک می خواهد، یا مثلا رای گیری برای فلان موضوع، یا آلوده بودن فلان ماده غذایی با مارک فلان، یا مثلا فوروارد کردن این ایمیل باعث واریز پول به حساب فلان موسسه خیریه می شود و ... موضوعاتی از این دست، تبلیغاتی کاذب است که در اینترنت به همراه لینک هایی ناشناخته ارسال می شود و متاسفانه با سوء استفاده از احساسات پاک بسیاری از کاربران، آنها را وادار به تکثیر این گونه ایمیل های نادرست می نمایند.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

بدترین و چندش آورترین شیوه قاچاق انسان

شیر یارانه ای با طعم افغانی !

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

به گزارش خبرنگار پارسینه، آخرین شیوه عجیب و چندش آور قاچاق افاغنه با تانکر شیر یارانه ای در استان سیستان و بلوچستان واکنش های گسترده ای را به همراه داشته است. بنا به این گزارش، راننده تانکر حمل و نقل شیر یارانه ای که در مسیر زابل-زاهدان مشغول به کار بوده است، با دریافت وجوهی از افغانی ها، آنها را بعد از عریان شدن در دسته های 7-8 تایی در تانکر پر از شیر قرار می داد!

با تعبیه و به صدا درآوردن بوق مخصوصی توسط این راننده متخلف، افغانی ها در هنگام نزدیک شدن به پاسگاه های پلیس کاملا در تانکر شیر فرو می رفتند و بدین وسیله مامور مربوطه حتی با بازرسی و رویت تانکر شیر، متوجه حضور مهمانان ناخوانده در شیر مصرفی مردم زاهدان نمی شد و بعد از رسیدن تانکر به شهر زاهدان و قبل از تخلیه شیر، افغانی ها از تانکر بیرون می آمدند و با پوشیدن لباس خود آماده رفتن به مقصد بعدی می شدند!

این شیوه قاچاق عجیب اینطور لو رفت که یکی از سربازان پاسگاه جاده زابل-زاهدان به انبوه لباسهای موجود در اتاقک راننده مشکوک می شود و با طول کشیدن سئوال و جواب از راننده و تمام شدن نفس افغانی های محبوس در تانکر شیر و ضرباتی که به درب تانکر می نواختند، ماجرا لو می رود و افاغنه به همراه راننده متخلف و شرکت خصوصی متصدی پخش شیر یارانه ای تحویل مقامات پلیس می شوند.

با پخش این خبر در شهر زاهدان، مردم ضمن خودداری از خرید شیر یارانه ای خواستار برخورد شدید با عوامل این قاچاق چندش آور شدند که پرونده فوق همچنان در حال تکمیل و ارائه به نهادهای قضایی است. گفتنی است کرایه حمل و نقل افاغنه از مرز تا شهرهایی چون کرمان، شیراز و تهران به رقم های باور نکردنی از 500 تا 800 هزار تومان می رسد که کاسبی پر سودی را برای برخی از افراد در منطقه ایجاد کرده است.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

خبری بسیار کوتاه از پول و عابربانک !

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

اینجانب (نقل قول) حدود 1 ماه پیش جهت برداشتن مبلغی پول به عابر بانكی مراجعه كردم تا خواستم عملیات برداشت را انجام دهم که اونموقع یه آقایی اونجا ایستاده بود و خیلی هم مرتب و خوشتیب بود. ازم پرسید چه مبلغی می خوای از حسابت برداشت كنی؟ جواب دادم مبلغ ناچیز. دوباره بهم گفت من پول زیادی نیاز دارم 200.000 تومان رو توسط كارتم برداشت كردم ولی چون كارت ملیم رو با خودم نیاوردم، می تونم 1.800.000 تومان رو به حساب شما انتقال بدم تا برام از حسابتان (تو شعبه) برداشت كنید. ممکنه اینکار رو برای من انجام بدید؟ من هم بخاطر اینكه كارش راه بیفته این كار رو قبول كردم و عملیات انتقال به حسابم و برداشت از شعبه رو انجام دادم و مبلغ انتقالی رو بصورت نقد بهش دادم و به سوی خونه راهی شدم ...

تا اینکه بعد دو هفته از طریق آگاهی فردیس احضار شدم و معلوم شد كه اون كارت سرقتی بوده و آقای به اصطلاح خوشتیب هم دزد بوده که كارت رو سرقت كرده بود. نهایتا كل مبلغی كه از كارت دزدی به حساب من منتقل شده بود توسط آگاهی از من گرفته شد و به صاحب كارت داده شد. بعدا معلوم شد که اون روز سه نفر مثل من طعمه این آقای دزد خوشتیب قرار گرفته بودند و هر سه تامون هم متضرر شده بودیم!

مراقب باشید که اگر با اینگونه افراد در عابر بانكها برخورد كردید و از شما درخواست کردند که وجهی را به حساب شما انتقال می دهند تا بصورت نقدی از بانک بگیرید و به آنها پرداخت کنید اصلاً قبول نكنید چون مثل من گرفتار خواهید شد ...

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

شما در قرعه‌كشی همراه اول برنده شدید

جدیدترین شیوه کلاهبرداری !

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net

به گزارش ایسنا، سرپرست پلیس فتای (فضای تولید و تبادل اطلاعات) فرماندهی انتظامی استان یزد نسبت به شگرد‌های جدید كلاهبرداران در فضای مجازی هشدار داد. سروان ابوطالبی در این باره اعلام كرد: پرونده های واصله نشان می دهد كه افرادی سودجو با هویت نامعلوم با ارسال پیام كوتاه به سیم كارت شهروندان از آنها كلاهبرداری می كند.

وی افزود: این افراد با پیامی با این مضمون كه "مشترك گرامی، شما در قرعه كشی طرح همراه اول برنده مبلغی شده اید و برای واریز وجه از شهروندان تقاضای كد 16 رقمی كارت عابر بانك، رمزدوم كارت و تاریخ انقضاء كارت و كد ccv2 كارت را به شماره تلفن خاصی می كند.

وی تصریح كرد: به دنبال آن شهروندان نیز اقدام به ارسال موارد درخواستی كرده و در پی آن افراد سودجو اقدام به برداشت از حساب از طریق درگاههای اینترنت می كند.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

ارتباط خراشیدن کارت اعتباری و سرطان !

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

طبق آخرین یافته موسسه پزشکی آمریکا نوع سرطان جدید پوستی کشف شده است که عامل محرک و ایجاد کننده آن توسط اکسید نیترو سیلور ایجاد می شود. هنگامیکه کارتهای شارژ تلفن همراه یا حتی کارت شارژهای اینترنت را خریداری میکنید، قسمتی را که باید با ناخن بخراشید محتوی اکسید نیترو سیلور بوده که سرطان زا اعلام شده است.

لطفا خراشیدن کارت را با پوست انگشتان یا ناخن انجام ندهید

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

دستگاه ساخت چین؛ که ایرانیان را می کشد

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

به گزارش سایت عصر ایران، ورود فله ای کالاهای بی کیفیت چینی خسارات جبران ناپذیری را به تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ایرانی وارد می کند. این اجناس با ظاهری فریبنده و قیمتی بسیار پایین در مقایسه با محصولات مشابه داخلی، بدون هیچگونه نظارت و گزینشی وارد سرزمین ایران می شود.

یکی از این محصولات، دستگاه هشدار دهنده نشت گاز است (بخوانید دستگاهِ گرفتنِ جان)، این دستگاه غیراستاندارد چینی، به تعداد بسیار انبوهی وارد کشور می شود. نحوه عملکرد این دستگاه بدین گونه است که بعد از دریافت pbm 2000 گاز مونو اکسید کربن، شروع به اخطار و اعلام خطر می کند، این در حالیست که آستانه خطر برای گاز مونو اکسید کربن pbm 100 است و pbm 2000 یعنی مرگ، یعنی اینکه اینجا چند نفر مرده اند و شما بیایید و جنازه ها را بردارید.

طبق گزارش سازمان آتش نشانی، در سال گذشته حدود 1000 نفر از هموطنانمان بر اثر گازگرفتگی جان خود را از دست داده اند که از این میزان، چیزی در حدود 150 نفر، کسانی هستند که دستگاه هشداردهنده گاز چینی را نصب کرده بودند، یعنی دستگاه هشداردهنده نشت گاز را داشته اند! همچنین براساس گزارشی که وزارت کشور در پایان سال گذشته اعلام کرد، هزینه ای که مرگ این 1000 نفر بر جامعه تحمیل کرده است، بیش از 20 میلیارد تومان بوده است(حال آنکه جان یک انسان قابل قیمت گذاری نیست و این رقم تنها به صورت یک میزان نمادین وکلی اعلام می گردد).

این در حالیست که طبق برآورد کارشناسان، هزینه تجهیز یک آزمایشگاه بزرگ برای تست عملکرد تمامی دستگاه های هشداردهنده نشت گاز داخلی و خارجی، پیش از ورود به بازار، چیزی در حدود 100 میلیون تومان می باشد و این رقم در مقابل میزان خسارت وارده در هر سال بسیار ناچیز است ولی متاسفانه تاکنون موسسه استاندارد و تحقیقات و دیگر سازمان های ذیربط، هیچگونه همکاری و مساعدتی را انجام نداده اند.

حال دو سوال مطرح است:

1. چرا ما باید دریچه های ورودی کشورمان به گونه ای باشد که دستگاهی به کشور وارد شود و هموطنانمان آن دستگاه را خریداری کنند و اعتماد کنند و با این اعتماد، جان خود را از دست بدهند؟
2. چرا سازمان های دخیل در بحث استاندارد، برای تجهیز آزمایشگاه مربوطه اقدامی انجام نمی دهند؟
3. به راستی، جان یک هموطن چقدر ارزش دارد؟؟؟؟

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

لنت ترمزهای چینی؛ مهمترین عامل تولید ماده سرطانزا در هوا

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

به گزارش خبرگزاری مهر؛ معاون دفتر بررسی آلودگی هوای سازمان محیط زیست گفت: تعویض لنت ترمزهای فرسوده با لنتهای وارداتی از چین که آغشته به ماده سرطانزای آزبست است مهمترین عامل تولید این ماده در هوا است. مسعود زندی با بیان این مطلب افزود: استفاده از آزبست در صنایع و به ویژه در صنعت خودروسازی که در حال حاضر در تمام دنیا به عنوان یک ماده سرطانزا و خطرناک معرفی شده توسط سازمان محیط زیست محدود شده است.

به گفته وی، در حال حاضر خودروسازان در لنت ترمز خودروهای نو از این ماده استفاده نمی کنند اما به دلیل ورود لنت ترمزهای آغشته به آزبست از کشور چین و استفاده از آنها در تعویض لنت ترمزهای خودروهای فرسوده این ماده وارد هوا می شود که بسیار خطرناک است. زندی افزود: در سال جاری در پی مکاتباتی که سازمان محیط زیست با اداره گمرک و وزارت بازرگانی داشته ورود هرگونه لنت یا جنس دیگری که آغشته به آزبست باشد از طریق قانونی ممنوع شده و محیط زیست به شدت با آن برخورد می کند.

وی با بیان اینکه محیط زیست نمی تواند از ورود قاچاقی اجناس آغشته به این ماده جلوگیری کند تصریح کرد: مسئولان بایستی با پیگیری جدی مانع از ورود این ماده از مبادی غیرقانونی جلوگیری کنند. زندی با بیان اینکه خطوط تولید واحدهای صنعتی برای جایگزینی آزبست نیازمند سرمایه گزاری بسیار زیاد هستند تأکید کرد: با این وجود محیط زیست در جایگزین کردن این ماده خطرناک مصر است. قانون حذف آزبست از کلیه صنایع در سال 1377 تصویب شد و مقرر شد این ماده ظرف 7 سال یعنی تا سال 1385 از تمام واحد های صنعتی حذف شود اما بررسیهای اخیر شرکت کنترل کیفیت هوای تهران وجود این ماده خطرناک به میزان بالاتر از استاندارد در هوا را تأیید می کند که این امرنشان دهنده اجرا نشدن قانون مذکور و استفاده از آزبست در صنایع است.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

نتیجه نگاه هوس‌آلود به زن کنار خیابان

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

به نقل از سایت تابناک؛ خراسان: همه چیز در یک چشم به هم زدن اتفاق افتاد و لعنت بر نگاه هوس آلودی که در قفس خنده ای شیطانی گرفتار شد و این مشکلات را برایم به وجود آورد. من ۳۲ سال سن دارم و با همسرم همکار هستم. ما به تازگی ازدواج کرده ایم و با شرایطی که داریم زبانزد همه فامیل شده ایم.

مرد جوان در دایره اجتماعی کلانتری سناباد مشهد افزود: متأسفانه ۲ روز قبل همسرم برای انجام کارهای عقب افتاده اداری در محل کارمان ماند و من که خیلی خسته بودم به راه افتادم تا به تنهایی راهی خانه شوم و کمی استراحت کنم. زمانی که با خودروی شخصی وارد خیابان اصلی شدم خانم جوانی را در کنار خیابان دیدم که با سر و وضع شیک و آرایش غلیظی منتظر تاکسی ایستاده بود. لحظه ای که از کنار این زن جوان رد شدم نگاهم در نگاهش گره خورد و او با لبخندی دلم را لرزاند. من ناخودآگاه پایم را روی پدال ترمز فشار دادم و چند متر جلوتر توقف کردم.

زن غریبه بدون آن که چیزی بگوید با عجله در خودرو را باز کرد و روی صندلی جلو و در کنارم نشست. متأسفانه ما با هم به راه افتادیم و او با نگاه هوس آلود خود چشم های مرا نیز گناهکار کرد. باور کنید از کار خودم راضی نبودم و احساس تردید داشتم که چرا این زن را سوار خودرو کرده ام اما او ناگهان با لحنی خاص گفت: هوا خیلی گرم است کاش یک آبمیوه خنک برایم می گرفتی. دوباره به چشمانش نگاه کردم و این بار به جای آن که از عقلم فرمان بگیرم چشمان سیاه این شیطان بزک کرده به من گفت که در جلوی اولین مغازه توقف کنم و برای خرید آبمیوه از خودرو پیاده شوم.

با عجله به داخل مغازه رفتم اما غافل از آن بودم که کیف دستی ام حاوی تمام مدارکم و مبلغ ۳۵۰ هزار تومان پول نقد و چک مسافرتی است و مقداری اسناد اداری و گوشی تلفن همراهم داخل خودرو است و آن خانم با سوء استفاده از غفلتم خودروی صفر کیلومتری را که با هزار بدبختی و وام بانکی خریده بودم از مقابل چشمانم به سرقت برد و در خیابان خلوت محو شد.

مرد جوان افزود: دقایقی پس از سرقت در تماسی که با شماره تلفن همراهم داشتم آن زن سارق گوشی را جواب داد و با خنده ای تمسخر آمیز گفت: آقای محترم، این چندمین خودرویی است که اوراق خواهد شد و بهتر است دیگر دنبال آن نباشی و... حتی او از روی حافظه گوشی تلفنم به شماره همسرم نیز زنگ زده و ادعا کرده است که ما از مدت ها قبل با هم رابطه نامشروع داشته ایم و برای تسویه حساب شخصی خودرو را با خود برده است. با این حرف ها همسرم نسبت به من بدبین شده و به خانه پدرش رفته است، نمی دانم با مشکلاتی که برایم درست شده و نتیجه یک نگاه هوس آلود است چه خاکی بر سرم بریزم!

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

و اینهم مراحل تولید کاغذ توالت در یک کارخانه کشور برادر؛ چین

تولید محصولات بهداشتی آنهم با این کیفیت واقعا نوبره

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net


گروه اینترنتی پرشیـن استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net


گروه اینترنتی پرشیـن استـار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


برای اطلاع عموم از هشدارهای فوق ، لطفا این مطالب  را
به دیگر دوستان، همكاران و بستگان خود اطلاع رسانی كنید. 


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org