تبلیغات
دنیای من - مجله سرگرمی شماره 9
دنیای من
خدایا ... هرگز نگویمت دستم بگیر ، عمریست گرفته ای رهایم نکن !!!...

 

وسایل عجیب و غریب


 

امروزه استفاده از وسایل و ابزارهای گوناگون بسیار زیاد شده است. بعضی از این وسایل بسیارجالب هستند. علیرغم اینکه این وسایل ممکن است عجیب و غریب به نظر برسند اما زندگی ما را بسیار راحت کرده اند. در ادامه می خواهیم نگاهی به بعضی از این وسایل عجیب و غریب بیندازیم.در دنیای امروز، علم در حال پیشرفت و گسترش است. به طبع آن جوامع هم در حال رشد کردن و بزرگ شدن هستند. ما در دنیایی زندگی می کنیم که هر روز در آن اختراعات مختلفی می شود. با اینکه بعضی از این اختراعات عجیب هستند اما کاربردهای فراوانی در زندگی ما دارند. در ادامه نگاهی به چند وسیله عجیب ولی در عین حال مفید می اندازیم.

توستر شیشه ای

این وسیله مناسب کسانی است که نان تست برشته دوست ندارند. با این وسیله جدید در آشپزخانه تان، شما می توانید برشته شدن نان تست را نگاه کنید و تا جایی که می خواهید بگذارید برشته شود.

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌


کَره بر

این وسیله برای کسانی که از بریدن کره و مالین آن روی نان خوششان نمی آید مناسب است. تنها با فشردن یک قطعه کوچک، تکه کره روی نانتان می افتد. مدل دستی آن را هم می توان در فریزر گذاشت.

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌


قفل فنجان

چند بار تا به حال اتفاق افتاده که بدون قهوه بوده باشید؟ با این وسیله جالب شما می توانید داخل فنجانتان را قفل کنید، بدون اینکه بترسید کسی از قهوه فنجان شما بخورد. هر فنجان یک کلید دارد که می توانید از آن برای باز و بسته کردن قفل فنجانتان استفاده کنید. بدون این کلید نمی توانید از فنجان استفاده کنید.

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌


بالشت کودکان که به شکل دست است

مادرهایی که سرشان خیلی شلوغ است، لطفاً توجه کنند! اگر شما جزء مادرهایی هستید که همیشه برای انجام کارهایتان وقت کم می آورید، ما یک وسیله بسیار مفید را به شما معرفی می کنیم. با این بالشتی که به شکل دست طراحی شده، در حالیکه شما در منزل مشغول انجام کارهای خود هستید، کودکتان براحتی می تواند استراحت کند. علاوه بر این، شما و کودکتان در طول شب خواب راحتی خواهید داشت.

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌


توستر پرینتری

این یک نوع بسیار جالب از توستر است. این توستر توسط طراح سوئیسی Othmar Muehlebach که برنده نفر دوم جایزه Berner است طراحی شده است. کار کردن با این توستر بسیار آسان است. فقط کافی است که نان تست را در قسمت پائین توستر بگذارید و بعد از آن خواهید دید که نان تست به رنگ جوهری در می آید.

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌


چای کیسه ای انداز پنگوئنی

با این تی بگ انداز پنگوئنی، خوردن چای بسیار آسان شده است. شما باید به دستگاه زمانی را که می خواهید چایتان داخل آب باشد بدهید. وقتی که زمان تمام شد، پنگوئن تی بگ را از داخل فنجان بیرون می آورد .

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌


ساعت زنگدار پرنده

این وسیله مناسب افراد تنبل است که دوست دارند صبح ها بخوابند. وقتی که ساعت زنگ می خورد، قسمت بالائی ساعت به پرواز در می آید و شما باید آن را بگیرید و سر جایش برگردانید. این کار برای این است که صدای زنگ ساعت متوقف شود.

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌


ساعت نشان دهنده روز

ساعت نشان دهنده روز یکی دیگر از وسایل عجیب و غریبی است که تاکنون اختراع شده. از آنجایی که ممکن است هر یک از ما فراموش کنیم که امروز چند شنبه است داشتن یکی از این ها در منزل یا سر کار بسیار مفید است. صفحه این ساعت به 7 قسمت تقسیم شده است. عقربه روز شمار، هر 168 ساعت یک دور کامل می زند. این وسیله می تواند یک هدیه جالب باشد.

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌


نگهدارنده کاغذ توالت آی پد: i Carta

برای کسانی که معتاد به گوش دادن موسیقی هستند، نگهدارنده کاغذ توالت آی پد راه حلی بسیار مناسبی برای زمانی است که در توالت هستند. این آی پد قابل رقابت با همه آی پدها و mp3 player هاست.www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌